novinky

 

 • V sobotu 30. 8. 2014 v 9.00 hod. se na bystřickém fotbalovém stadionu uskuteční Benefiční fotbalový turnaj mladších přípravek pod záštitou SK a Města Bystřice nad Pernštejnem. Turnaj bude věnován podpoře dvouletého Martínka Nováka z Bystřice nad Pernštejnem, který je od narození těžce hendikepován
  .
  Pořadatelé výtěžkem... z akce podpoří Martínkovu speciální léčbu, která je velmi finančně náročná. Jedná se o pobyt v léčebném sanatoriu Klimkovice, který pomůže Martínkovi zmírnit dopady jeho onemocnění dětskou mozkovou obrnou a podpoří ho v náročné léčbě.
  Turnaj bude otevřen veřejnosti, zajištěn bude bohatý doprovodný program pro děti a občerstvení.
  Pořadatelé akce vyzývají případné sponzory, kteří by chtěli přispět ať už věcnými dary či finanční hotovostí, aby se obrátili na info@skbystricenp.cz.
  Přijďte zakončit prázdniny podporou léčby pro Martínka! Srdečně zváni jsou příznivci fotbalu, rodiče s dětmi i široká veřejnost. Děkujeme, že nám pomůžete pomáhat.

  Termín začátku akce bude upřesněn v srpnovém vydání, na webových stránkách
  www.skbystricenp.cz
  a www.bystricenp.cz.

 

 

fotografie členů z činnosti budou uloženy na naší facebook.stránce Cantes z.p.s Vysočina

 • v prosinci 2012 je plánováno další školení - datum bude upřesněno
 • dne 24.6.2012 složily další dvě Canisterapeutky úspěšně zkoušky se svými pejsky - GRATULUJEME a přejeme úspěšný Canisstart:)
 • 17.6.2012 se uskutečnilo naše první setkání všech členů nové skupiny Vysočina, školení bylo příjemné, všem děkuji za účast:)
 • dne 26.5. 2012 se naše řady opět rozrostly:) Dvě členky z Jihlavsky složily úpěšně zkoušky se svými fenkami - GRATULACE a příjemný začátek canisterapie:) 
 • dne 13.5.2012 na školení v BOrové složily dvě členky úspěšně zkoušky se svými fenkami - GRATULUJEME a přejeme hodně spokojených klientů:)
 • dne 13.5.2012  na školení v Borové se z našich dvou členek staly Rozhodčí Cantes - GRATULUJEME a přejeme důslednost a dobře připravené zájemce o canisterapii:)